Kasteel Hallerhof
Kasteel Hallehof

Kasteel Hallehof - Zoersel

N 51.249139592798 / E 4.628777399014

Omringd door een kasteelpark van 25 hectare vind je kasteel Hallehof. Dit kasteel werd tussen 1902 en 1903 gebouwd door Victor de Borrekens. Na zijn dood werd het kasteel gekocht door de gemeente. Tussen 1982 en 2008 was het in gebruik als gemeentehuis.

Hedendaags wordt kasteel Hallehof bewoond door een particulier. Het prachtige groene park met twee vijvers is opengesteld voor publiek en een heerlijke plek om te ontspannen. In de zomermaanden worden er regelmatig evenementen georganiseerd in het kasteelpark.

Tot aan de Franse Revolutie stond op dit terrein de cijnshoeve Hof ter Dilft. Een omgrachte hoeve en zetel van een heerlijkheid.

Kasteel Hallerhof

Kasteel Hallehof
Kasteeldreef 55
2980 Zoersel

Contactgegevens

Openingstijden
24 uur open
Beoordelingen
Er zijn geen reviews gevonden voor dit afstapmoment.
Schrijf een beoordeling

Heb je een bezoek gebracht aan deze locatie? Help ons mee en schrijf een beoordeling.

Selecteer het aantal sterren dat je deze locatie geeft (op basis van maximaal 5 sterren) en beschrijf je ervaring

Voor de veiligheid willen we zeker weten dat je een mens bent.