Watertoren Oostburg
Watertoren Oostburg

Watertoren Oostburg - Oostburg

N 51.330848 / E 3.4978529

Architect A.J. van Eck (1898–1961) ontwierp deze watertoren in Oostburg, gebouwd tussen 1948 en 1950. Oorspronkelijk bevatte de toren vijf reservoirs met een gezamenlijke capaciteit van 2160 m³ water.

Op de buitenzijde van de toren zijn door kunstenaar Johnny Beerens (1966) enorme waterdruppels aangebracht. In de onderste druppel is een zelfportret van de schilder te zien.

Sinds 2005 doet de toren geen dienst meer als watervoorziening, maar wordt hij bewoond door twee eigenaren. Eén van hen, Henk, geeft regelmatig rondleidingen door het bijzondere gebouw vol architectonische hoogstandjes.

Wil je een rondleiding of een workshop mozaïek tegeltjes volgen? Bel of sms dan met de locatie om een afspraak te maken.

Watertoren Oostburg

Watertoren Oostburg
Bredestraat 67
4501 EB Oostburg

Contactgegevens
T: +31 6 - 34281032

Op afspraak geopend.

Beoordelingen
Er zijn geen reviews gevonden voor dit afstapmoment.
Schrijf een beoordeling

Heb je een bezoek gebracht aan deze locatie? Help ons mee en schrijf een beoordeling.

Selecteer het aantal sterren dat je deze locatie geeft (op basis van maximaal 5 sterren) en beschrijf je ervaring

Voor de veiligheid willen we zeker weten dat je een mens bent.