Halverwege de rustige Wezuperstraat, midden in Wezup, vindt je sinds juni 2023 het bijzondere Lunchcafé De Flintenhoeve. Op het knusse terras in de voortuin zit je tussen de hortensia’s en andere tuinplanten en kijk je uit over hoge bomen, grote tuinen en enkele oude boerderijen. Binnen in dit rietgedekte voormalige hotel vind je een warm ingericht restaurant met luxe stoeltjes.
‘Net even anders’ lees je boven de ingang van het Lunchcafé, duidend op het bijzondere team dat hier voor je klaar staat. Twee ervaren horecaondernemers, en een aantal horecamedewerkers werken hier namelijk samen met bewoners van de gelijknamige zorgboerderij de Flintenhoeve. Zo genieten zij van hun fijne werk en jij van een heerlijke plek waar je even lekker kunt ontspannen en genieten van een heerlijke lunch.
Kies uit de uitgebreide lunchkaart van De Flintenhoeve bijvoorbeeld een huisgemaakte soep, verschillende vers belegde broodjes, een tosti’s, uitsmijter, een gezonde gemende salade, een compleet 12 uurtje of de huisgemaakte Flintenhoeveburger. Maar je kunt jezelf hier ook echt culinair laten verwennen met een overheerlijk High Tea met hartige en zoete lekkernijen en een grote pot met thee .
De High Tea is vanaf 4 personen en moet minimaal 1 dag van te voren worden gereserveerd.
Lunchcafé De Flintenhoeve
Wezuperstraat 15
7852 TG
Wezup
Contactgegevens
T: +31 6-58943933
E: info@lunchcafedeflintenhoeve.nl
W: https://www.lunchcafedeflintenhoeve.nl/
| Openingstijden | |
|---|---|
| Maandag | Gesloten |
| Dinsdag | Gesloten |
| Woensdag | 11:00 - 17:00 |
| Donderdag | 11:00 - 17:00 |
| Vrijdag | 11:00 - 17:00 |
| Zaterdag | 11:00 - 17:00 |
| Zondag | 11:00 - 17:00 |