Jachthaven Andijk
Jachthaven Andijk

Jachthaven Andijk - Andijk

N 52.74512 / E 5.183805
icon-voorzieningen-parkeren-blue

Jachthaven Andijk ligt direct aan het IJsselmeer en is een mooie stop tijdens een fietstocht over de Westfriese Omringdijk. De haven bevindt zich tussen Enkhuizen en Medemblik en biedt weids uitzicht over het water, met in de omgeving volop mogelijkheden om je route langs dijken, dorpen en het open West-Friese landschap voort te zetten.

De jachthaven is uitgegroeid tot een moderne en ruim opgezette haven met circa 500 ligplaatsen. Op het haventerrein zijn diverse voorzieningen aanwezig, zoals sanitaire faciliteiten en aansluitingen voor water en stroom. Het is een plek waar je even kunt afstappen en de bedrijvigheid op het water van dichtbij kunt bekijken.

De geschiedenis van de haven gaat terug tot de 17e eeuw, toen Andijk een vissershaven had. Na de afname van de visserij in de 20e eeuw raakte de oude haven in verval. In de jaren ’70 werd het initiatief genomen om de haven nieuw leven in te blazen. Na stormschade in 1974 werd besloten een nieuwe, grotere haven aan te leggen, die in 1981 officieel werd geopend als Jachthaven Andijk. Vandaag de dag is Jachthaven Andijk een plek waar watersport en recreatie samenkomen.

Jachthaven Andijk

Jachthaven Andijk
Nieuwe Haven 1
1619 JW Andijk

Contactgegevens
T: +31 2285-93075
E: info@jachthavenandijk.nl

Openingstijden
Maandag 08:30 - 17:00
Dinsdag 08:30 - 17:00
Woensdag 08:30 - 17:00
Donderdag 08:30 - 17:00
Vrijdag 08:30 - 17:00
Zaterdag 08:30 - 17:00
Zondag 08:30 - 17:00
Beoordelingen
Er zijn geen reviews gevonden voor dit afstapmoment.
Schrijf een beoordeling

Heb je een bezoek gebracht aan deze locatie? Help ons mee en schrijf een beoordeling.

Selecteer het aantal sterren dat je deze locatie geeft (op basis van maximaal 5 sterren) en beschrijf je ervaring

Voor de veiligheid willen we zeker weten dat je een mens bent.