Centraal in Leudal, precies op de kruising van de Napoleonsweg, Roermondseweg en Haelenerweg, vind je Automaat2Go Feijts. Een ideale plek om onderweg even af te stappen. De automaten zijn 24 uur per dag en 7 dagen per week toegankelijk, dus je kunt hier op ieder moment van de dag terecht.
In de automaten wacht een verrassend aanbod van Limburgse streekproducten. Geniet van de frisse appelsap, peren- of kersensap van Fruitbedrijf Heiland, proef de kazen van Kaasboerderij Mildershoof of kies voor een van de groentesapjes van Schulpen. Ook vind je hier scharreleieren, fruitjams en honing van een lokale imker. Alle producten zijn gekoeld en eenvoudig cashless te betalen.
Naast streekproducten zijn er ook gekoelde frisdranken, sportdranken en lekkernijen verkrijgbaar, perfect voor een korte pauze of wat extra energie tijdens je fietstocht.
Automaat2Go Feijts
Napoleonsweg 119
6081 AC
Haelen
Contactgegevens
E: mnj.feijts@gmail.com
W: https://www.stallingfeijts.nl/automaat2go/
Openingstijden | |
---|---|
24 uur open |