Themaroutes | Fietsroutes langs tuinen

Fietsroute Langs Zeeuwse tuinen
In Zeeland kom je bijzondere tuinen tegen waarvan sommige zich op specifieke soorten richten. Als je bijvoorbeeld een liefhebber van Dahlia's bent dan kun je er bij de Dahliatuin zo'n 1500 bekijken en wie nog nooit van Clematissen heeft gehoord leert het een en ander over dit lianenras uit de ranonkelfamilie. Verder zijn Vlissingen en Middelburg altijd de moeite waard om even af te stappen.
Naar de fietsroute
Fietsroute Langs Friese tuinen
Als je Friesland zegt, dan zeg je water, dus hier kun je onder meer inspriratie opdoen voor je vijver. Ook kom je hier bij Aly en Piet in de achtertuin om van het uitzicht en de variatie aan Flora en Fauna te genieten. En voor als je het nog niet wist, Friesland barst van de prachtige dorpen waar je tijdens deze route natuurlijk ook een aantal van passeert.
Naar de fietsroute
Fietsroute Bloemen in de Noordoostpolder
De Noordoostpolder is het land van de rechte polderwegen en tochten. Daarnaast zijn er enkele hotspots op het gebied van tuinieren te vinden waaronder de bekende Orchideëenhoeve. Tezamen maakt dit het meer dan de moeite waard om dit stukje echt Holland eens op de fiets te gaan ontdekken. Onderweg kun je bij de Taverne de inwendige mens verzorgen om dan snel voor inspiratie voor je tuin op te gaan doen!
Naar de fietsroute