Hap & Trap in de Gelderse Vallei
Nijkerk, Voorthuizen, Leusden
Een ontspannen dag op de fiets, waarbij alles voor je geregeld is. Het Hap & Trap dagarrangement brengt je bij drie fijne, culinaire plekken in de Gelderse Vallei.
Je start je fietsroute bij het sfeervolle Theehuis Monchouette in Leusden. Hier trap je de dag af met verse koffie of thee met gebak. Als jij er klaar voor bent, vertrek je voor een tocht door het landschap. De Gelderse Vallei ontvouwt zich als vanzelf: weidse uitzichten in een landelijke omgeving.
In Voorthuizen, de Poort van de Veluwe, is het tijd om aan te schuiven bij Lounge3. Geniet van uitgebreide lunch op het terras of in de warme binnenruimte.
Met nieuwe energie fiets je verder langs de rand van de Veluwe. In Nijkerk wacht je volgende verwenmoment: een ambachtelijk ijsje van Coava. Zoek een bankje, leun lekker achterover en observeer de levendigheid in het centrum. Lekker even niets, terwijl je geniet van je traktatie.
Dan is het tijd om terug te keren naar Leusden. Rustig uitfietsen langs landerijen, bossen en dwars door landgoederen. Tot je weer bij Theehuis Monchouette bent. Voldaan, met goed eten en drinken, kijk jij terug op een mooie dag uit in de buitenlucht!
- Start met koffie/thee en gebak bij Theehuis Monchouette in Leusden
- Lunch bij Lounge3 in Voorthuizen
- IJsje bij IJssalon Coava in Nijkerk
Hier kun je jouw route uitbreiden met afstapmomenten
Nog geen afstapmomenten toegevoegd
Gefeliciteerd met je fietsroute!